Diskutim i Panelit Interaktiv - #StudentVoicesKosovo

  Diskutim i Panelit Interaktiv - #StudentVoicesKosovo  Të dashur studentë,

  ju ftojmë në aktivitetin e datës 26 MARS 2019, Diskutim i Panelit Interaktiv - #StudentVoicesKosovo

  ***

  Cila është vlera e edukimit universitar në Kosovë?

  RRUGA DREJT SUKSESIT APO RRUGICË QORRE

  26 MARS 2019

  DISKUTIM I PANELIT INTERAKTIV

  Bashkohuni me ne dhe diskutoni me përfaqësuesit e sektorit privat, stafin e universitetit, eksperetët e arsimit, studentët dhe të tjerërt!

  Të martën, 26 mars 2019
  Ora:14:00h - 16:00h
  Vendi: Biblioteka Qendrore
  Adresa: Rr. Eqrem Çabej, 10 000, PrishtinëArkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
252627 28293031
1234 567
891011121314
15 1617 18192021
22232425262728
293012345