DITA E ORIENTIMIT PËR STUDENTËT E RINJ TË UNIVERSITETIT TË PRISHTINËS "HASAN PRISHTINA"

    DITA E ORIENTIMIT PËR STUDENTËT E RINJ TË UNIVERSITETIT TË PRISHTINËS "HASAN PRISHTINA" UP për herë të parë do të organizojë një pritje të tillë me pjesëmarrjen e të gjitha njësive akademike dhe zyrave/qendrave që kanë kontakt me studentët, ku studentët e rinj do të informohen nga afër lidhur me studimet në UP.

    Dita e Orientimit do të mbahet me 1 tetor 2018, me fillim nga ora 10:00, në kampusin para Bibliotekës Kombëtare.

    Pjesëmarrja juaj  në këtë ngjarje do të na nderojë!


    Për detajet e aktivitetit, ju lutem, gjeni bashkangjitur agjendën.


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 234 5
67 89 101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789