Apliko në programin e praktikës - Raiffeisener

  Apliko në programin e praktikës - Raiffeisener RAIFFEISENER - PROGRAMI I PRAKTIKËS

    Kriteret për aplikim:
   
  • Studentë në vitin e fundit dhe të diplomuar (gjatë tri viteve të fundit) të studimeve Bachelor;

  • Studentë në vitin e fundit të studimeve Master;

  • Kualifikohen fushat e studimit: Fakultetit Ekonomik/Teknologjisë Informative/Shkenca Matematikore;

  • Nota mesatare 7.5 e më lart (GPA: 2.8 e më lart);

  • Njohuri të gjuhës angleze;

  • Kualifikohen studentët që nuk kanë qenë pjesë e programit të praktikës në Bankën Raiffeisen më parë.

  Afati për aplikim: 30 prill – 21 maj 2018

  Apliko në linkun më poshtë:

  recruit.raiffeisen-kosovo.com/Internship

  Kohëzgjatja e programit të praktikës: 2 korrik - 31 gusht 2018

  Qendra kontaktuese: 038/049 - 222 222 • www.raiffeisen-kosovo.comArkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
252627 28 29301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345