Angazhimet e bashkëpunëtorëve të jashtëm për ligjërata dhe ushtrime në bazë të nevojave të njësive akademike të UP-së sipas konkursit nr. prot. 1/505, dt. 25.05.2018

    I. Kandidatët e propozuar nga Komisionet Vlerësuese dhe të miratuar nga Këshilli i Fakultetit Bujqësisë dhe Veterinarisë në mbledhjen e mbajtur më 18.06.2018 për personel të angazhuar (ligjërata dhe ushtrime) në Fakultetin Bujqësisë dhe Veterinarisë.

    II. Raportet e Komisioneve Vlerësuese lidhur me përzgjedhjen e stafit të angazhuar për ligjërata dhe ushtrime sipas pozitave të shpallura në konkursin e Universitetit të Prishtinës, nr. prot. 1/505, të datës 25.05.2018.

    Raportet e skanuara të Komisioneve recenzuese (kliko).
Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
252627 28 29301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345