Afatin e absolventëve, Dhjetor 2017

  Njoftim për organizimin e afatit të absolventëve Dhjetor 2017

  Studentët (absolventët) e programeve të studimeve Mjekësi Veterinare, kanë të drejtë të paraqesin 2 provime.

  Paraqitja e provimeve  nga data 22.12.2017 - 28.12.2017

  Provimet organizohet me datën 29.12.2017 dhe 30.12.2017 në orën 10:00.

  Orari i provimeve Bsc- Index (kliko),

  Orari i provimeve Bsc- SEMS (kliko).


  Nga Dekanati


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829 303112
3 4 5 6789
1011 1213141516
1718 1920 212223
24252627282930
1234567