Afati i fundit për regjistrimin e semestrit dimëror 2015/2016 për të gjithë studentët (Bachelor, Master , Doktoraturë)

    Ju njoftojë se me datë 30.12.2015 nga ora 08.00-16.00 do të jetë i hapur SEMS për regjistrim të semestrit dimërorë të vitit akademik 2015/16.

    SEMS do të jetë i hapur për studentët e tri niveleve të studimeve të cilët deri më tani nuk e kanë regjistruar semestrin dimërorë.

    Pas datës 30.12.2015 asnjë studentë nuk do të ketë mundësi ta regjistrojë vitin akademik 2015/16 e si rrjedhojë nuk do të ketë mundësi as të paraqitjes së provimeve gjatë vitit akademik 2015/16. 

    Duhet të keni parasysh që asnjë studentë nuk mund ta regjistrojë vitin vijues të studimeve duke e llogaritur provimin e afatit të nëntorit, pasi siç jenin në dijeni afati i nëntorit nuk ka qenë i lejuar për arritjen e kushtit për vitin vijues.

    Përgjegjës direkt në rast të shkeljes së kësaj procedure do të jetë sekretari përkatës i njësisë akademike dhe zyrtarët e shërbimit të studentëve të cilët janë të obliguar të bëjnë verifikimin e regjistrimit.Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25262728293031
1234567