Afati i absolventëve i Marsit për paraqitje të provimeve

  Njoftohën studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë se nga data 10.03.2014 deri më datë 14.03.2014 është i hapur afati i absolventëve i Marsit, për paraqitje të provimeve.
  Ky afat është i hapur për studentët të nivelevit Bachelor.

  Orari i provimeve në studimet themelor Bsc.(kliko),

  Në këtë afat mund të parqiten deri në dy provime.
  Provimet do të fillojnë prej orës 13:00.

  Vërejtje: student të nderuar kërkojmë nga ju që të respektoni datat për paraqitje të provimeve , në të kundërt pas datës së paraparë nuk mund ti paraqitni provimet.

  Prodekani për çështje mësimore
  Prof.Ass.Dr.Fadil Musa


Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
2345678