Afati i absolventëve i Majit 2015 për paraqitje të provimeve

  Njoftohën studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë se nga data 08.05.2015 deri më datë 15.05.2015 është i hapur afati i Majit për paraqitje të provimeve.

  Orari i provimeve në studimet themelor Bsc.(kliko),

  Në këtë afat mund të parqitet vetëm një provim.
  Provimet do të fillojnë prej orës 11:00.

  Vërejtje: student të nderuar kërkojmë nga ju që të respektoni datat e parapara për paraqitje të provimeve, në të kundërt pas datës së paraparë nuk mund ti paraqitni provimet.

  Prodekani për çështje mësimore
  Prof.Ass.Dr.Fadil Musa


Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
2345678