Afati i absolventëve Dhjetor 2014 për paraqitje të provimeve

  Njoftohën studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë se nga data 17.12.2014 deri më datë 22.12.2014 është i hapur afati i absolventëve i Dhjetorit, për paraqitje të provimeve.

  Ky afat është i hapur për studentët të nivelevit Bachelor.


  Orari i provimeve në studimet themelor Bsc.(kliko),

  Në këtë afat mund të parqiten deri në dy provime.
  Provimet do të fillojnë prej orës 13:00.

  Vërejtje: student të nderuar kërkojmë nga ju që të respektoni datat për paraqitje të provimeve , në të kundërt pas datës së paraparë nuk mund ti paraqitni provimet.

  Prodekani për çështje mësimore
  Prof.Ass.Dr.Fadil MusaArkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 234 5
67 89 101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789