Pranimi i dokumenteve për aplikuesit edhe sot e Premte deri në ora 12:00

    Te gjithë të intersuarit që kanë aplikuar për regjistrim ne vitin akademik 2014/2015 në Fakultetin e Bujqësisë dhe Veterinarisë  se edhe sot bëhet pranimi i dokumenteve deri në ora 12:00.


Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
2345678