“Ligjeratë me përfaqësuesën e Ministrisë së Bujqesis, Pylltarise dhe Zhvillimit Rural”

  “Ligjeratë me përfaqësuesën e Ministrisë së Bujqesis, Pylltarise dhe Zhvillimit Rural” Të nderuar studentë,

  ftoheni me datë 14 Mars , me fillim në ora 13:00h në Amfiteatrin e Madh të Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarise – Universiteti i Prishtinës “ Hasan Prishtina “.

  E organizuar nga: Qendra për Zhvillim të Karrierës – QZhK – Universiteti i Prishtinës “ Hasan Prishtina “ dhe Departamenti për Analiza Ekonomike dhe Statistika Bujqësore.

  Tema e ligjeratës : “ Prezantim i Departamentit për Analiza Ekonomike dhe Statistike Bujqesore “
  Ligjeruese: Zjn. Delvina Hana Bakija - Shefe e Divizionit të Analizave Ekonomike
  Moderatore: Verina Krasniqi

  Perfitues: Studentet dhe të diplomuarit nga shkalla e studimeve bachelor/master nga Fakulteti i Bujqësisë dhe Veterinarisë - Universitetit të Prishtinës “ Hasan Prishtina “.

  Aktiviteti organizohet më:
  Datë:14 Mars 2018
  Ora: 13:00h - 14:00h
  Lokacioni: Amfiteatri i madh i Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë


  Ju mirëpresim!


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
252627 28 29301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345