Kanë kaluar këta kandidat :

1.Më shumë

 • Ditët e Orientimit (21 – 25 tetor 2013)

  Të nderuar brucoshë,

  Mirë se erdhët në Universitetin e Prishtinës!

  ...

  Më shumë
 • Paraqitja e provimeve ONLINE (SEMS) - Afati i Tetorit

  Njoftohën studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë se nga data 09.10.2013 deri më datë 12.10....

  Më shumë
 • Lajmet 417 deri 424 (prej 502)
   |<  <  49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58  >  >| 

  Arkiva e lajmeve

  «shkurt»
  MaEnPrShDi
  2728 29303112
  3 456789
  10111213141516
  17181920212223
  2425262728291
  2345678