Kanë kaluar këta kandidat :

1.Më shumë

 • Ditët e Orientimit (21 – 25 tetor 2013)

  Të nderuar brucoshë,

  Mirë se erdhët në Universitetin e Prishtinës!

  ...

  Më shumë
 • Paraqitja e provimeve ONLINE (SEMS) - Afati i Tetorit

  Njoftohën studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë se nga data 09.10.2013 deri më datë 12.10....

  Më shumë
 • Afati i Tetorit për paraqitje të provimeve

  Njoftohën studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë se nga data 04.10.2013  deri më datë ...

  Më shumë
 • Qendra për Zhvillim të Karrierës, Universiteti i Prishtinës ''Hasan Prishtina''

  Qendra për Zhvillim të Karrierës e Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina” në bashkëpunim me Qendrën e Trajnimev...

  Më shumë
 • Rezultatet e provimit pranues për studentët e rinjë, Afati II-te të vitit akademik 2013/2014

  Në linqet e më poshtme duke klikuar mbi to mun...

  Më shumë
 • Lajmet 369 deri 376 (prej 451)
   |<  <  43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52  >  >| 

  Arkiva e lajmeve

  «gusht»
  MaEnPrShDi
  2930311234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930311
  2345678