Njoftohen studentët se provimi Bazat e Kimisë, drejtimi Agroekonomi dhe provimi Kimia Organike Më shumë
 • Ligjeratë për zhvillimin e shkathtësive të buta (TË GJITHA QË DUHET TI DINI PËR BURSA NDËRKOMBËTARE ) 9 QERSHOR 2015

  Të nderuar studentë, ftoheni me datë 9 Qershor 2015, me fillim në ora 10:00h në sallen e kuqe të Fakultetit të Filologjisë – Universitet...

  Më shumë
 • Njoftim- Mjekësia Veterinare

  Lista e provimeve te Qershorit

  Provimet sipas sistemit me indeks dhe te drejtimit Prodhim...

  Më shumë
 • Njoftim për lirim nga pagesa e semestrave për vitin akademik 2014/15 për studentët e Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”

  Komisioni për lirim nga pagesa e semestrit për vitin akademik 2014/2015, njofton të gjithë studentët e Universitetit të Prishtinës “Hasan...

  Më shumë
 • TRANSFORMATIONAL LEADERSHIP PROGRAM – SCHOLARSHIPS AND PARTNERSHIPS

  Informative Session for the Call for Applications – Master’s Degree Program
  When: Monday, June 1st, 20...

  Më shumë
 • Njoftim për studentët që kalojnë prej Index-it në ID kartelë

  Të nderuar student, ju që jeni me Index dhe keni aplikuar dhe jeni fotografuar për ID kartelë, për marrjen e ID kartelave do të njoftoheni me kohë në ditët në vijim.

  Përcjellni njoft...

  Më shumë
 • Afati i absolventëve i Majit 2015 për paraqitje të provimeve

  Njoftohën studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë se nga data 08.05.2015 deri më datë 15.05.2015 ...

  Më shumë
 • Lajmet 353 deri 360 (prej 498)
   |<  <  41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50  >  >| 

  Arkiva e lajmeve

  «janar»
  MaEnPrShDi
  303112345
  67 89101112
  13141516171819
  20 2122 23242526
  272829303112
  3456789