Sot zyrtarisht filloi viti i ri akademik 2017/2018

    Mirëseardhje studentëve  të rijnë u uroi Dekani  i Fakultetit,  Prof. Dr. Skender Kaçiu,  stafi akademik dhe administrativ.

    I pranishëm në këtë solemnitet ishte edhe Rektori,  Prof. Dr. Marjan Demaj.
Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2728 29 30 123
4 5678910
1112 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567