Prezantim nga GLOBALG.A.P.

  E organizuar nga: Qendra për Zhvillim të Karrierës – QZhK – Universiteti i Prishtinës “ Hasan Prishtina “ dhe GLOBALG.A.P.

  Të nderuar studentë dhe të diplomuar, ftoheni me datë 14 Dhjetor 2016, ( e mërkurë ), me fillim në ora 12:00h – 13:20h në Qendren për

  Zhvillim të Karrierës.

  Tema: GLOBALG.A.P - Praktikat e mira bujqësore
  Prezantues: ZANA SAHITI

  Data: 14 Dhjetor 2016 Ora: 12:00h – 13:20h
  Vendi: Biblioteka Kombëtare e Kosoves “ Pjetër Bogdani” QZhK, Kati i I.

  Ju mirëpresim!

  Platforma Virtuale e Karrierës - Lidhu me tregun e punës

  http://pvk.uni-pr.edu/
Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
301 23456
7 89 10111213
141516 17181920
21 22 2324252627
28293031123
45678910