Orari i provimeve për Afatin e absolventëve, Mars 2018

  Njoftim për organizimin e afatit të absolventëve Mars 2018
   
  Studentët (absolventët) e programeve të studimeve bachelor, kanë të drejtë të paraqesin 2 provime.
   
  Paraqitja e provimeve  nga data 16.03.2018 - 22.03.2018.
   
  Provimet organizohet me datën 24.03.2018 dhe 31.03.2018 në orën 10:00.
   
   
   
   
  Nga Dekanati 
   

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627282930311
2345 678
91011 12 131415
16 17 1819 202122
23242526272829
30123456