Njoftim për regjistrimin e semestrit veror për vitin akademik 2016/17

    Njoftohen të gjithë studentët e nivelit Bachelor, Master dhe Doktoraturës, se regjistrimi i semestrit veror për vitin akademik 2016/2017, do të bëhet nga data: 31.01.2017 deri më 16.02.2017 .Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
3031 12 345
6 789101112
13141516171819
20 21 2223242526
272812345
6789101112