Njoftim për orarin e mbajtjes se provimeve të Hënën dt. 29.01.2018

    Njoftohen Profesorët dhe studentët se orari mbajtjes së  provimeve në Amfiteatër të Hënën dt.29.01.2018 do të  mbahen  prej orës  14:00.

    DekanatiArkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2930 311234
567 8 91011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011