Njoftim për orarin e mbajtjes se provimeve të Hënën dt. 29.01.2018

    Njoftohen Profesorët dhe studentët se orari mbajtjes së  provimeve në Amfiteatër të Hënën dt.29.01.2018 do të  mbahen  prej orës  14:00.

    DekanatiArkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
301 23456
7 89 10111213
141516 17181920
21222324252627
28293031123
45678910