Njoftim për Afati i Prillit 2018 për paraqitje të provimeve

    Njoftohen studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë se SEMS do të jetë i hapur për paraqitjen e provimeve në afatin e Prillit 2017/2018, deri më 25.04.2018, në orën 15:00.

    I.Të drejtën e paraqitjes së provimeve e kanë studentët të cilët i kanë të regjistruar të dy semestrat (dimëror dhe veror) e vitit akademik 2017/2018.

    II.Afati i prillit është afat plotësues dhe studentët mund ta paraqesin vetëm 2 (dy) provime.

    Provimi i dytë i paraqitjes mbahen me datë 27.04.2018 për të gjitha Programet e studimeve ne FBV-së ne nivelin BSc dhe MSc.

    Ndërsa provimet mbahen sipas datave zyrtare të shpallur më hert ne Ueb Faqe të FBV-së.


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
301 23456
7 89 10111213
141516 17181920
21222324252627
28293031123
45678910