Njoftim

    Njoftohen të gjithë studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë te të gjitha drejtimeve, se pjesa praktike e provimit nga lënda e Botanikës mbahet të premten me datën 29.06.2018 nga ora 16:00 ndërsa pjesa teorike për të gjitha drejtimet mbahet me datën 03.07.2018 nga ora 10:00 .

    Gjithë të mirat:
    Prof. Dr. Fadil Millaku


Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
282930 31123
45678910
1112 13 14151617
18 192021222324
2526272829301
2345678