Njoftim

    Njoftohen studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë  se provimet do te mbahen sipas orarit të shpallur në Ueb Faqe  .

    Për lejimin aktual të paraqitjes së provimit të dytë në Afatin e Prillit 2018 do të njoftoheni në javën ardhshme pasi ta marrim vendimin zyrtar nga Rektorati.Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
301 23456
7 89 10111213
141516 17181920
21222324252627
28293031123
45678910