Njoftim

    Njoftohën të gjithë studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë te të gjitha drejtimeve, se pjesa praktike e provimit nga lënda e Botanikës mbahet të shtunën me datën 21.04.2018 nga ora 8:00 ndërsa pjesa teorike mbahët me datën 28.04.2018 nga ora 8:00 .

    Gjithë të mirat:

    Prof. Dr. Fadil Millaku


Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627282930311
2345 678
91011 12 131415
16 17 1819 202122
23242526272829
30123456