Njoftim

    Njoftohen të gjithë studentët të vitit I (parë) 2017-2018 në nivelin Bachelor dhe Master , ti regjistrojnë lëndët në SEMS te profesorët e lëndës te të cilët e ndëgjojnë . Sistemin e vijueshmërisë në mësim,  mos regjistrimi i lëndës nuk gjenerohet lista e vijueshmërisë .Studenti duhet ta ketë ID kartelën me çip te aktivizuar në shërbimin e studentëve.

    Vrejtje : Studenti i cili nuk i ka regjistruar lëndët në SEMS nuk nuk i del emri te profesori i lëndës , mos prezenca juaj mund te mos i plotësoni 70% vijushmërisë ne mësim.


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
301 23456
7 89 10111213
141516 17181920
21222324252627
28293031123
45678910