Mundësi për praktikë profesionale në Gjermani 2018

    Mundësi për praktikë profesionale në Gjermani 2018 Lajmërohen studentët e të gjitha drejtimeve se më datë 16. 10. 2016 (e Hënë) në ora 15:00 në amfiteatrin kryesor do të mbahet një sesion informativ mbi mundësinë për praktikë profesionale në Gjermani. Në këtë sesion informativ do të marrin pjesën koordinatorët e programit për Kosovë Znj.Erblina Loshaj dhe Z. Albert Hashani si dhe një ish-praktikante për të ndarë përvojat.
Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2728 29 30 123
4 5678910
1112 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567