Mundësi e kryerjes së praktikës në TEB

    TEB një ndër bankat  më me renome në Kosovë është pjesë e brendit të mirënjohur bankar në Turqi e mbështetur në fuqinë ndërkombëtare të  BNP Paribas.
    TEB tani po kërkon studentë për t’u angazhuar në programin e praktikës si Zyrtarë të Shitjes për Ndërmarrje të Vogla dhe të Mesme si dhe Zyrtar të Shitjes për Agro për të gjitha degët,(kliko).


Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627282930311
2345 678
91011 12 131415
16 17 1819 202122
23242526272829
30123456