Lista përfundimtare e studentëve me të drejtë vote në FBV për Zgjedhjet Studentore 2018

    Njoftohen te gjithë studentët e Fakultetit Bujqësisë dhe Veterinarisë se listen përfundimtare të studentëve me drejt vote mund ta gjejn këtu (kliko).
     

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
301 23456
7 89 10111213
141516 17181920
21222324252627
28293031123
45678910