INTERNSHIP NË GJERMANI

  Të nderuar student-e,
  Ju njoftojmë për një mundësi internshipi në kompani të ndryshmë në Gjermani në fushën e Bujqësisë (Blegtori, perimtari, pemëtari, kopshtari etj..).
  Përmes kësaj praktike do të krijoni përvojë profesionale dhe një mundësi e mirë për krijimin e lidhjeve të reja për profesion. Njëkohsisht do të ekspozoheni ndaj kulturës dhe gjuhës gjermane.

  Inkurajoheni të aplikoni në adresën e dhënë në webfaqen e Fakultetit.

  Për më shumë, më datë 12. 06. 2017 me fillim në ora 10 do të mbahet një takim informativ në amfiteatrin e FBV (ndërtesa e Vjetër) në lidhje me këtë internship.

  Njoftimi (kliko),

  Aplikacioni (kliko).

  Për çdo paqartësi dhe ndihmë në plotësimin e formularit mund të drejtoheni te asistentja e Dekanit.


  Dekanati,                           Prishtinë, 08. 06. 2017Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
301 23456
7 89 10111213
141516 17181920
21 22 2324252627
28293031123
45678910