Bursa për studente nga Unioni i Bizneseve Shqiptareve në Gjermani

  Të nderuara studente të universiteteve publike të Republikës së Kosovës,

  Është shpallur konkursi për bursa!

  Afati i fundit për aplikim është deri me datën 20.09.2017.

  E cila ofrohet nga Unioni i Bizneseve Shqiptareve ne Gjermani që tri vite me radhë në bashkëpunim me Odën Ekonomike Gjermano-Kosovare, për t’ju ndihmuar studenteve që të kenë mundësi t’i përfundojnë studimet Bachelor me sukses.

  Në konkurs mund të paraqiten vetëm studente, pasi Unioni i Bizneseve Shqiptare dhe Gjermane, nëpërmjet këtij projekti synon të përkrahë arsimimin e vajzave dhe fuqizimin e tyre.

  Kriteret që duhet t’i plotësoni mund t'i gjeni në postimet më poshtë në këtë faqe zyrtare të OEGJK-së.

  Aplikimin e gjeni ne kete link:
  https://drive.google.com/…/0B8sEBg4rupbXY1NIM0VsZXNuQ…/view…


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
2829 3031123
4567 8910
1112 1314 151617
18192021222324
2526272829301
2345678