Afati i Shtatorit 2017 për paraqitje të provimeve

  Njoftohen studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë se nga data 28.08.2017  deri më datë  06.09.2017   është i hapur  afati  i  Shtatorit   për paraqitje të provimeve.

  Në këtë afat  nuk është i kufizuar numri i paraqitjes së provimeve.

  Provimet fillojnë nga dt.07.09.2017 deri 30.09.2017.

  Ky afat është i hapur   për nivelet,  Bachelor dhe  Master.

  Provimet fillojnë  nga ora 10:00.

  Vërejtje: student të nderuar kërkojmë nga ju që të respektoni datat  e parapara për paraqitje të provimeve, në të kundërt pas datës së paraparë nuk mund ti paraqitni provimet.
Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
282930 31123
45678910
1112 13 14151617
18 192021222324
2526272829301
2345678